Gdzie chcesz jechać ?

 

 Zapytaj jak zostać naszym agentem !!!

 

 - Hiszpania

 - Włochy

 - Bułgaria

 - Chorwacja  
   

<<<

 

 

 

 

Hiszpania - Blanes

COSTA BRAVA – to hiszpańskie wybrzeże ciągnie się 200 kilometrowym odcinkiem na południe od granicy z Francją do Blanes. Jego nazwa pochodzi od często wiejącego tu, silnego północnego wiatru. Brzeg morza jest w większości stromy i skalisty, przez co trudno dostępny. Liczne zatoki z piaszczystymi plażami zakończone są urwistymi klifami. Sosnowe lasy często dochodzą do samego brzegu morza. 

Blanes to turystyczna miejscowość, oddalona ok. 6 km od Lloret de Mar. Położone jest w malowniczej scenerii: górzysty teren schodzący do morza i zatoka z portem jachtowym, w której cumują również stateczki turystyczne. Długa, piaszczysta plaża jest podzielona na dwie części wzniesieniem – cyplem, z którego rozciąga się widok na miasto i morze. Posiada długą, wysadzaną palmami, ozdobioną klombami i oczkami wodnymi promenadę, przy której znajdują się kolorowe kawiarenki, puby i restauracje.

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ESPLENDID*** - położony jest ok. 350 m od szerokiej, piaszczysto-żwirowej plaży i ok. 1,5 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się 1 duży basen + 2 małe. Hotel ma zaplecze sportowe. Posiada korty tenisowe (dodatkowo płatny), kryty basen klimatyzowany, fitness club. Przez cały sezon w hotelu organizowane są animacje, np.: aerobik przy basenie, aqua gym, pokaz tańca flamenco, karaoke lub wspólny taniec przy muzyce disco. Posiłki w hotelu podawane są w formie stołu szwedzkiego. Pokoje 2, 3, 4-osobowe z TV, wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i są klimatyzowane. Każdy pokój z balkonem (widok na basen lub na ulicę). 

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1 

Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd do Niemiec (nocny przejazd).

Dzień 2

W godzinach rannych przyjazd do Niemiec do Rust. 9 godzinny pobyt w  EUROPA-PARKU.  Kolacja, po posiłku wyjazd do Hiszpanii / nocny przejazd/

Dzień 3

W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Blanes, zakwaterowanie, obiad, sprawy organizacyjne, kolacja, nocleg.

Dzień 4 - 9

Wypoczynek i realizacja programu.

Dzień 10 

Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie pożegnanie z Blanes. Obiad. W godz. popołudniowych wyjazd z Hiszpanii, przejazd przez Francję do Włoch (nocny przejazd).

Dzień 11

Przyjazd w okolice Wenecji do Sottomariny. Śniadanie – suchy prowiant, 1,5 godz rejs stateczkiem wzdłuż Laguny Weneckiej  do Wenecji. Zwiedzanie Wenecji. Po zwiedzaniu powrotny 1,5 godz. rejs statkiem do Sottomariny. Kolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski/ nocny przejazd/

Dzień 12 

Przyjazd do poszczególnych miast według rozkładu jazdy. 

ATRAKCJE:

Całodniowy pobyt w EUROPA-PARKU  - Jeden z  najciekawszych parków rozrywki w Europie. Setki atrakcji, przedstawień, zjeżdżalni, basenów i grono animatorów zapewni doskonałą zabawę najbardziej wymagającym klientom. Podzielony na 16 krain tematycznych pozwala poszaleć w całej Europie zaledwie w ciągu kilku godzin. Posiada 11 roller coasterów, atrakcje wodne, mnóstwo pokazów.  

Wycieczka do Barcelony: Stadion FC Barcelony - Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny), Katedra Sagrada Familia, pomnik   Kolumba, Wzgórze Montjuic, Rambla, Katedra, Placa Sant Jaume, Port, Plac Królewski, budynki Antonio    Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo, Spektakl Grających Fontann na Pl. Hiszpańskim

Wycieczka do Tossa de Mar jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejscowości na Costa Brava.

Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie hotelowym (dla chętnych nauka podstaw pływania),    animacje wodne na basenie oraz animacje w hotelu, wyjścia do dyskotek w mieście (dodatkowo płatne), dyskoteki w    hotelu, spacerypo najbliższej okolicy, turnieje, konkursy z nagrodami, zajęcia rekreacyjne, gry sportowe i zabawy    ruchowe na powietrzu, gry i zabawy integracyjne

Zwiedzanie Wenecji (plac Św. Marka z Bazyliką, Pałac Dożów, Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Dzwonnica 

2 razy 1,5 godzinny rejs statkiem - Sottomarina - Wenecja - Sottomarina

CENA ZAWIERA:

Transport autokarem o podwyższonym standardzie, zakwaterowanie (7 noclegów w Hiszpanii), obowiązkową opłatę klimatyczną, wyżywienie (3 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, program animacyjny, sprzęt sportowy i plastyczny, program turystyczno – rekreacyjny, nagrody i upominki

CENA NIE ZAWIERA:

Obowiązkowo: 65 Euro - opłaty za realizację programu (Europa Park, dodatkowe posiłki w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech), wyjazdu z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy)

Nieobowiązkowo: wycieczek fakultatywnych (płatne u pilota w dniu przyjazdu)

FAKULTATYWNIE:

Pobyt w Water Word - miasteczko wodne ze zjeżdżalniami, basenami, jacuzzi. - 30 Euro

Wstęp na Stadion Camp Nou - ok. 20 Euro

 

 

UWAGI:

Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste. Wycieczki fakultatywne będą realizowane przy co najmniej 25 osobach chętnych.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wys. 10,00 zł os.