Gdzie chcesz jechać ?

 

 Zapytaj jak zostać naszym agentem !!!

 

 - Hiszpania

 - Włochy

 - Bułgaria

 - Chorwacja  
   

<<<

 

 

 

 

Hiszpania - Blanes + Paryż + Tossa de Mar + Gardaland


COSTA BRAVA – to hiszpańskie wybrzeże ciągnie się 200 kilometrowym odcinkiem na południe od granicy z Francją do Blanes. Jego nazwa pochodzi od często wiejącego tu, silnego północnego wiatru. Brzeg morza jest w większości stromy i skalisty, przez co trudno dostępny. Liczne zatoki z piaszczystymi plażami zakończone są urwistymi klifami. Sosnowe lasy często dochodzą do samego brzegu morza.
Blanes to turystyczna miejscowość, oddalona ok. 6 km od Lloret de Mar. Położone jest w malowniczej scenerii: górzysty teren schodzący do morza i zatoka z portem jachtowym, w której cumują również stateczki turystyczne. Długa, piaszczysta plaża jest podzielona na dwie części wzniesieniem – cyplem, z którego rozciąga się widok na miasto i morze. Posiada długą, wysadzaną palmami, ozdobioną klombami i oczkami wodnymi promenadę, przy której znajdują się kolorowe kawiarenki, puby i restauracje.


ZAKWATEROWANIE:
HOTEL ESPLENDID*** - położony jest ok. 350 m od szerokiej, piaszczysto-żwirowej plaży i ok. 1,5 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się 1 duży basen + 2 małe. Hotel ma zaplecze sportowe. Posiada korty tenisowe (dodatkowo płatny), kryty basen klimatyzowany, fitness club. Przez cały sezon w hotelu organizowane są animacje, np.: aerobik przy basenie, aqua gym, pokaz tańca flamenco, karaoke lub wspólny taniec przy muzyce disco. Posiłki w hotelu podawane są w formie stołu szwedzkiego. Pokoje 2, 3, 4-osobowe z TV, wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i są klimatyzowane. Każdy pokój z balkonem (widok na basen lub na ulicę).


RAMOWY PROGRAM:
Dzień 1
Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd przez Niemcy do Francji (nocny przejazd).
Dzień 2
W godzinach rannych przyjazd do Paryża i zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Po zwiedzaniu kolacja, a następnie wyjazd do Hiszpanii (nocny przejazd).
Dzień 3
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Blanes, zakwaterowanie, obiad, sprawy organizacyjne, kolacja, nocleg.
Dzień 4 - 9
Wypoczynek i realizacja programu.
Dzień 10
Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie pożegnanie z Blanes. Obiad. W godz. popołudniowych wyjazd z Hiszpanii, przejazd przez Francję do Włoch (nocny przejazd).
Dzień 11
Przyjazd w okolice Werony. Śniadanie – suchy prowiant. Całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland we Włoszech. Kolacja, a następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski (nocny przejazd).
Dzień 12
Przyjazd do poszczególnych miast według rozkładu jazdy.


ATRAKCJE:
•    Całodniowe zwiedzanie Paryża: Plac Concorde z Łukiem Triumfalnym, Pałac Inwalidów z Grobem Napoleona, Luwr, Wyspa La Cite z Katedrą Notre Dame i Dzielnicą Łacińską, Wzgórze Montmartre z Placem Pigalle i Mulin Rouge, Bazylika Sacre Coeur, Wieża Eiffla
•    Całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland we Włoszech – mnóstwo różnych zjeżdżalni, kolejek naziemnych i podziemnych, dużo szybkich i emocjonujących atrakcji na wodzie, lądzie i w powietrzu
•    Wycieczka do Tossa de Mar jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejscowości na Costa Brava.
•    Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie hotelowym (dla chętnych nauka podstaw pływania), animacje wodne na basenie oraz animacje w hotelu, wyjścia do dyskotek w mieście (dodatkowo płatne), dyskoteki w hotelu, spacery po najbliższej okolicy, turnieje, konkursy z nagrodami, zajęcia rekreacyjne, gry sportowe i zabawy ruchowe na powietrzu, gry i zabawy integracyjne


CENA ZAWIERA:
Transport autokarem o podwyższonym standardzie, zakwaterowanie (7 noclegów w Hiszpanii), obowiązkową opłatę klimatyczną, wyżywienie (3 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, program animacyjny, sprzęt sportowy i plastyczny, program turystyczno – rekreacyjny, nagrody i upominki


CENA NIE ZAWIERA:
•    Obowiązkowo: 60 Euro - opłaty za realizację programu (Wieża Eiffla, metro w Paryżu, Gardaland, dodatkowe posiłki w Paryżu, Hiszpanii, Włoszech), wyjazdu z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy)
•    Nieobowiązkowo: wycieczek fakultatywnych (płatne u pilota w dniu przyjazdu)


FAKULTATYWNIE:
•    Pobyt w Water Word - miasteczko wodne ze zjeżdżalniami, basenami, jacuzzi. - 25 Euro
•    Wycieczka do Barcelony: Stadion FC Barcelony - Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny), Katedra Sagrada Familia, Park Guell, pomnik Kolumba, Wzgórze Montjuic, Rambla, Katedra, Placa Sant Jaume, Port, Plac Królewski, budynki Antonio Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo, Spektakl Grających Fontann na Pl. Hiszpańskim – 35 Euro
•    Wstęp na Stadion Camp Nou - ok. 18 Euro


UWAGI:
Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste. Wycieczki fakultatywne będą realizowane przy co najmniej 25 osobach chętnych.
jarek ty pało  :D