Gdzie chcesz jechać ?

 

 Zapytaj jak zostać naszym agentem !!!

 

 - Hiszpania

 - Włochy

 - Bułgaria

 - Chorwacja  
   

<<<

 

 

 

 

Chorwacja - Karlobag + Jeziora Plitvickie

KARLOBAG jest to niewielka miejscowość licząca 500 mieszkańców, położona poniżej pasma górskiego Velebit, na przeciwko wyspy Pag. Spędzający tu urlop goście cenią Karlobag głównie za różnorodność tutejszego krajobrazu, od morskiego po górski. Szczególnie we wnętrzu lądu okolice Karlobag świetnie nadają się na piesze wędrówki. W drodze można podziwiać piękne widoki na Zatokę Kvarner oraz Dalmację.

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ZAGREB*** położony jest na wybrzeżu adriatyckim, u podnóża gór Velebit, w bliskim sąsiedztwie skalistej plaży. W hotelu znajdują się pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, balkon, klimatyzacja, lodówka i telefon. Ponadto w obiekcie znajdują się: sklep z pamiątkami, sala telewizyjna, sala konferencyjna, restauracja w formie bufetu, kawiarnia, siłownia, sauna, kryty basen, jacuzzi, sala do gry w ping – ponga, dyskoteka oraz taras na świeżym powietrzu, gdzie można miło spędzić wieczór przy muzyce granej „na żywo”. Na terenie hotelu są boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i kort tenisowy oraz basen na świeżym powietrzu.

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1 

Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji (nocny przejazd). 

Dzień 2

Przyjazd do Karlobagu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, obiad. Sprawy organizacyjne, kolacja, nocleg.

Dzień 3 – 9 lub10

Wypoczynek i realizacja programu.

Dzień 10 lub 11 

Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd z Karlobagu, przejazd do Parku Narodowego Jezior Plitwickich – bilet dodatkowy płatny. Po zwiedzaniu gorący posiłek – za dodatkową opłatą, a następnie wyjazd w drogę do Polski przez Słowenię, Austrię, Czechy (nocny przejazd).

Dzień 11 lub 12

Przyjazd do poszczególnych miast według rozkładu jazdy. 

ATRAKCJE:

Zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich – 16 tarasowo ułożonych jezior połączonych ze sobą 92 wodospadami, niezliczone strumyki i strumienie, potoki oraz rzeczki, stawy i dzikie rozlewiska. 

Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie hotelowym (dla chętnych nauka podstaw pływania), animacje wodne na basenie oraz animacje w hotelu, dyskoteki w hotelu, spacery po najbliższej okolicy, turnieje, konkursy z nagrodami, zajęcia rekreacyjne, gry sportowe i zabawy ruchowe na powietrzu, gry i zabawy integracyjne

CENA ZAWIERA:

Transport autokarem o podwyższonym standardzie, zakwaterowanie ( 8 lub 9 noclegów w Chorwacji), wyżywienie (3 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, program animacyjny, sprzęt sportowy i plastyczny, program turystyczno – rekreacyjny, nagrody i upominki

CENA NIE ZAWIERA:

Obowiązkowo: 10 Euro - opłaty za bilety wstępu do Parku Narodowego Jezior Plitwickich, 8 Euro – posiłek po zwiedzaniu Jezior Plitwickich, wyjazdu z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy)

Nieobowiązkowo: wycieczek fakultatywnych (płatne u pilota w dniu przyjazdu)

FAKULTATYWNIE:

Wycieczka autokarowa do Parku Narodowego KRKA -   park  narodowy w Chorwacji, położony niedaleko miasta Szybenik .Park został założony w roku 1985 w środkowym i dolnym biegu rzeki Krka. Na terenie parku rzeka tworzy wodospady, kaskady oraz bystrzyny. Zwiedzanie parku z przewodnikiem oraz plażowanie i kąpiele. – 25 Euro

Wycieczka autokarowa Trogir – Split: Split - Starorzymskie miasto, powstałe z Pałacu Dioklecjana, oraz liczne zabytki z czasów rzymskich zachowane są do dnia dzisiejszego. Trogir - miasteczko w pobliżu Splitu – znane jest z historycznej starówki, która obecnie znajduje się pod ochroną UNESCO – 25 Euro

Rejs statkiem do Parku Narodowego Kornati – 25 Euro

 

UWAGI:

Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste. Wycieczki fakultatywne będą realizowane przy co najmniej 25 osobach chętnych. Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wys. 10,00 zł os.