Zapraszamy na białe szaleństwo !!!

Szanowni Państwo


Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce ofertę zimową organizowaną przez nasze biuro Jednocześnie pragniemy Państwu podziękować za zaangażowanie w jej tworzeniu. Bo to właśnie Wasze sugestie i oczekiwania i zamiłowanie do sportów zimowych motywują nasz zespół do tworzenia nowych ofert.

    Dobrze wiemy jak wysokie i różnorodne są Państwa oczekiwania, dlatego przygotowaliśmy programy i obiekty gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pod opieka naszych pełnych pasji pilotów i instruktorów. Zasmakują Państwo zimowych atrakcji w najlepszym wydaniu. Po narciarskich szaleństwach zrelaksują się Państwo w restauracjach, obiektach SPA, czy w typowych alpejskich miasteczkach od opieka i doradztwie naszej kadry.

    Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas priorytet. Dla Państwa przygotowaliśmy najlepsze atrakcje dostępne w regionie. Do współpracy za granicą wybraliśmy tylko uznane najlepsze firmy które tak jak my świadczą usługi na wysokim poziomie, z roztoczoną opieką przez cały okres pobytu.

    W naszej kilkunastoletniej działalności dzięki solidności i profesjonalności wypracowaliśmy sobie uznanie kilkudziesięciu tysięcy turystów i przedstawicieli największych firm w Polsce.

Zespół BT Turysta