Hotel Bienvivre Alla Rocca

Hotel Bienvivre Alla Rocca usytuowany jest w miejscowości Varena, zaledwie 3 km od wyciągów w ośrodku narciarskim CavaleseDoss dei Laresi. Obiekt ten oferuje bezpłatne punkty internetowe, bezpłatny parking oraz bezpłatny wstęp do spa z sauną i jednoosobową wanną z hydromasażem

Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia sprzętu narciarskiego. Hotel organizuje również wycieczki po okolicy z przewodnikiem. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw.

 

Wszystkie pokoje w hotelu Bienvivre obejmują łazienkę. Niektóre pokoje dysponują balkonem, a z niektórych roztaczają się widoki na góry Lagorai oraz pasmo górskie Pale di San Martino. Pokoje wyposażone są w telefon, telewizor, sejf, kuchenka mikrofalowa, suszarka do włosów.

 

W hotelu serwowane są trydenckie dania włoskie oraz tradycyjna kuchnia europejska.. Restauracja oferuje również potrawy bezglutenowe.Śniadanie w formie bufetu Po południu w hotelu serwowany jest także podwieczorek. Ponadto Goście mogą zrelaksować się w typowym tyrolskim salonie z kominkiem lub w stylowo urządzonym barze.

 

Ramowy program

1 dzień  – wyjazd z Polski wg planu wyjazdów

2 dzień  – przyjazd do hotel i zakwaterowanie. Rozpoczęcie turnusy

3 – 8 dzień  – pobyt i realizacja turnusu

9 dzień  – wyjazd do Polki

10 dzień – przyjazd do Polski zakończenie turnusu.

 

Cena zawiera

- transport autokarem o podwyższonym standardzie z WC, barkiem, video

- noclegi

- opiekę medyczną – miejscową

- program turystyczno – rekreacyjny

- wyżywienie  HB – 2 posiłki dziennie

- ubezpieczenie KL i NNW

- ubezpieczenie  narciarskie WARTA TRAVEL SA

 

Cena nie zawiera

– napoi do obiadów.

- dodatkowego ubezpieczenia narciarskiego SKI OC

-  karnetów narciarskich