Hotel La Baita

Hotel La Baita to trzygwiazdkowy obiekt w Andalo Hotel Highland Center Brenta - Paganella, Na 150 metrów od stoków narciarskich i CampoRindolePołożony w pięknym otoczeniu Dolomitów Brenta, zaledwie 400 metrów od centrum miasta i 900 metrów od centrum sportowego.

W hotelu duże powierzchni wspólnych , animacje, klub dla dzieci (09:00 do 19:00), basen, sauna, jacuzzi, Wi-Fi w holu i bar to tylko niektóre z wielu udogodnień można korzystać z pobytu w hotelu w Andalo.

Hotel w otoczeniu Dolomitów miejscowości Brenta, na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i 150 metrów od stoków narciarskich i CampoRindole. Komfortowy obiekt oferuje zakwaterowanie w przyjemnie urządzonych pokojach dwuosobowych. Otoczony jest malowniczym, górskim krajobrazem. Przytulne pokoje hotelowe, wyposażone są w TV, telefon, łazienkę z WC i prysznicem, suszarkę do włosów. Dostępne także pokoje z balkonem.

 

W hotelu każdego ranka w obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje słodkie i słone produkty. W porze lunchu i kolacji restauracja zaprasza na posiłki, podczas których Goście mają do wyboru 3 dania główne i 3 drugie dania, a także bufet z warzywami.

 

Do dyspozycji gości

Do dyspozycji gości jest: recepcja, winda, restauracja, bar, dyskoteka, sala TV, parking, pokój zabaw dla dzieci, przechowalnia sprzętu sportowego, garaż oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu

Zimą Goście mogą dojechać na stoki narciarskie bezpłatnym autobusem dla narciarzy. Miasto Molveno położone jest 5 km od obiektu, a dojazd do Trydentu zajmuje 40 minut.

 

Ramowy program

1 dzień – wyjazd z Polski wg planu wyjazdów

2 dzień – przyjazd do hotel i zakwaterowanie. Rozpoczęcie turnusy

3 – 8 dzień – pobyt i realizacja turnusu

9 dzień – wyjazd do Polki

10 dzień – przyjazd do Polski zakończenie turnusu.

Cena zawiera

- transport autokarem o podwyższonym standardzie z WC, barkiem, video

- noclegi

- opiekę medyczną – miejscową

- program turystyczno – rekreacyjny

- wyżywienie HB – 2 posiłki dziennie

- ubezpieczenie KL i NNW

- ubezpieczenie narciarskie WARTA TRAVEL SA

 

Cena nie zawiera

– napoi do obiadów.

- dodatkowego ubezpieczenia narciarskiego SKI OC

- karnetów narciarskich