Grand Hotel Miramonti

Obiekt położony jest w miejscowości Passo Del Tonale.Zaledwie 30 metrów od hotelu Miramontigdzie  znajdują się stoki narciarskie w ośrodku Alpe Alta. Obiekt znajduje się  zaledwie 700 metrów od stacji kolejki linowej na lodowiec Presena. W hotelu jest  duże centrum odnowy biologicznej które obejmuje 2 sauny, łaźnie tureckie i rzymskie oraz kryty basen. Do dyspozycji Gości jest również centrum fitness i gabinet masażu. Turyści mogą korzystać z programów rozrywkowych i mini klubu, a także z klubu nocnego z występami DJ-a.  Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych

 

Wyżywienie

Restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej oraz specjały z Lombardii i Trydentu. Doskonałym miejscem na przekąskę i kieliszek lokalnego likieru jest bar. W hotelu działa także cukiernia, w której sprzedawane są domowe ciasta i lody.W restauracji 2 lub 3 posiłki; bufet śniadaniowy, w południe wybór 3-daniowego menu z bufetem z przystawkami, wieczorem wybór 3-daniowego menu z bufetem sałatkowym. 1 x na tydzień uroczysta kolacja.

 

Pokoje

W hotelu jest 116 pokoi 2, 3 osobowych, apartamenty, prysznic, WC, suszarka, telefon, TV sat. pokój 1-os. A2A/T2A: pokój 2-os. A2B: pokój 2-os., superior, bardziej komfortowy. A4A: pokój 2-os. z 2 dostawkami. A2S: pokój 2-os., wariant ekonomiczny.

W każdym z pokoi  do dyspozycji Gości jest telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar

oraz telewizor LCD.

 

Ramowy program

1 dzień  – wyjazd z Polski wg planu wyjazdów

2 dzień  – przyjazd do hotel i zakwaterowanie. Rozpoczęcie turnusy

3 – 8 dzień  – pobyt i realizacja turnusu

9 dzień  – wyjazd do Polki

10 dzień – przyjazd do Polski zakończenie turnusu.

 

Cena zawiera

- transport autokarem o podwyższonym standardzie z WC, barkiem, video

- noclegi

- opiekę medyczną – miejscową

- program turystyczno – rekreacyjny

- wyżywienie  HB – 2 posiłki dziennie

- ubezpieczenie KL i NNW

- ubezpieczenie  narciarskie WARTA TRAVEL SA