Zimowisko - Poronin, DW Weronika

Poronin jest górską wsią położoną na wysokości 740 m n.p.m. znajdującą się 7km od Zakopanego. Gmina Poronin leży przy spływie rzeki Zakopianki z Porońcem (początek rzeki Biały Dunajec). Stoki Galicowej Grapy i Pasma Gubałowskiego pozwalają na ekscytujące uprawianie sprtów zimowych, takich jak narciarstwo czy snowboard. Poronin jest bardzo atrakcyjny turystycznie ze względu na warunki klimatyczne, a także geograficzne i przyrodnicze. Położony bardzo blisko Tatr pozwala na uprawianie turystyki górskiej. Dla miłośników nart - jest tu dużo wyciągów. Na terenie Poronina kultywowana jest tradycja podhalańska.

D.W. Weronika - Dom wypoczynkowy jest nowym, stylowym obiektem, usytuowanym w pięknym zakątku Polski. W pobliżu rzeka i las. Wokół domu jest duży teren zielony, służący do rekreacji i zabaw. Oferuje noclegi w dwóch budynkach położonych na jednej posesji. W jednym pokoje 2, 3, 4, 5 - osobowe elegancko wyposażone z pełnym węzłem sanitarnym oraz w drugim nowo otwartym budynku o podwyższonym standardzie pokoje 2, 3 i 4 osobowe - wszystkie posiadają łazienki, część pokoi posiada wyjście na balkon. W piwnicy sala z lustrami do ćwiczeń. W holu znajduje się winda. Budynek jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada własną stołówkę, w której serwowane są dania smacznej regionalnej kuchni. Dodatkowo do dyspozycji gości: sala disco z pełnym wyposażeniem, bilard, drink – bar, basen kryty, sauna, boisko sportowe, parking.

Terminy: 

11.02 – 18.02.2018, 

18.02 – 25.02.2018 

Cena: 995 zł 

Cena zawiera: 

transport autokarem o podwyższonym standardzie z WC, barkiem, video

zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami (7 noclegów) 

wyżywienie – 3 posiłki dziennie

opiekę pedagogiczną

opiekę medyczną

ubezpieczenie narciarskie

program turystyczno – rekreacyjny

wyjazd na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej 

ognisko w chacie góralskiej 

  korzystanie z basenu hotelowego 

 Proponowany program – do wyboru przez klienta dodatkowo płatny 

Nauka i doskonalenie sztuki narciarskiej, wstęp do parku wodnego w Zakopanem, wjazd i zjazd z Gubałówki, skocznia narciarska, szkolenie lawinowe, zjeżdżanie na bele czym, śnieżne wariactwa, kulig - śnieżne safari z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, tropem wilka i niedźwiedzia – wyjście do lasu na śnieg i rozpoznawanie śladów zwierząt, fotograficzne łowy, śnieżne strzelanie, budowa igloo, śnieżne orły, kręgle na śniegu