Sandra SPA - Karpacz

Nasz Adres:
ul. Obrońców Pokoju 3
58-540 Karpacz


Rezerwacja
600 66 92 31

Lokalizacja Hotelu

 

 

 

 

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu położony w samym centrum miasta w dolinie Łomnicy i jej dopływów u podnóża Śnieżki stanowi doskonałą bazę pobytów rodzinnych, rehabilitacyjnych, dla odnowy i relaksu - SPA, a także konferencyjno - integracyjnych dla Firm. Doskonałe warunki terenowe oraz pogodowe powodują, że KARPACZ jest znanym ośrodkiem sportów zimowych, a także idealnym punktem wyjściowym wielu szlaków turystycznych dla osób pragnących aktywnie spędzić czas zarówno latem jak i zimą.

KONFERENCJE

Kompleks Wczasowy „SANDRA SPA” w Karpaczu z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę pobytów szkoleniowych, konferencyjnych i integracyjnych dla Firm. Sandra SPA jest idealnym miejscem dla wszystkich poszukujących ciekawych miejsc spotkań biznesowych połączonych z relaksem i rekreacją.
Dysponujemy odpowiednio bogatą ofertą hotelowo – rekreacyjną, aby zaspokoić większość Państwa życzeń:
- sale konferencyjne i bankietowe,
- pokoje,
- zaplecze gastronomiczne (restauracja, kawiarnia, pub z kręgielnią),
- kompleks basenowy (baseny kryte, odkryte, termalne, cztery zjeżdżalnie, wanny z hydromasażem etc.),
- odnowa biologiczna (tepidarium, sauny, łaźnie, groty, natryski doznań, gabinety odnowy biologicznej),
- korty tenisowe, squasch, mini golf,
- miejsca do grilla i na ognisko,
- dozorowany parking naziemny oraz garaż,
- wyciągi narciarskie dla amatorów białego szaleństwa w najbliższej okolicy, wypożyczalnia sprzętu w Obiekcie,
- piesze i rowerowe trasy wycieczkowe,
- możliwość organizacji wycieczek autokarowych po okolicy (Jelenia Góra, Kowary, Wrocław) oraz zagranicznych (m.in. Czechy/)
... a wszystko przygotowane tak, by maksymalnie wykorzystać cenny czas.

Posiadamy 4 sale konferencyjne z mozliwością dowolnej aranżacji (od 20 do 230 osób) o łącznej powierzchni ponad 500 m2, wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-video, projektory multimedialne, zestawy video i DVD, nagłośnienie konferencyjne oraz klimatyzację z możliwością dowolnego ustawienia.

 

Dlaczego Sandra SPA

PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIE – zgodnie z tym hasłem promujemy zdrowy tryb życia, zachęcając naszych Gości do aktywności fizycznej. Od czerwca 2009 zapraszamy do naszego SPA w Karpaczu. Zdobywając przez wiele lat doświadczenie w Ośrodku Sandra w Pogorzelicy zauważyliśmy potrzebę zagwarantowania naszym Klientom porównywalnego standardu obiektu, usług i cen w odmiennym górskim klimacie.

 

 

 

Warto wiedzieć

Od 18 czerwca 2009 roku do dyspozycji naszych Gości oddajemy nasz bliźniaczy Obiekt „SANDRA SPA” w KARPACZU. W samym centrum miasta na powierzchni ~3 hektarów zapraszamy do nowoczesnego Kompleksu SPA, w którego wnętrzach znajdziecie Państwo, m.in.:
- 260 komfortowych pokoi /2,3,4-osobowych 2-osobowe de luxe; łącznie: 2 komfortowe sale jadalne; 550 miejsc noclegowych, kawiarnia, pub, kręgielnia, salon gier,- 4 nowocześnie wyposażone sale konferencyjne

Atrakcje

  • Basen rekraacyjny,
  • Spa & Weelnes
  • Kręgielnia
  • Salon gier
  • PUB
  • Kort tenisowy
  • Mini golf

 

 

REZERWACJA 600 66 92 31