Gdzie chcesz jechać ?

 

 Zapytaj jak zostać naszym agentem !!!

 

 - Hiszpania

 - Włochy

 - Bułgaria

 - Chorwacja  
   

<<<

 

 

 

 

Bułgaria – Słoneczny Brzeg + Budapeszt + Hajduszoboszlo + Nesebyr

SŁONECZNY BRZEG – to jeden z największych i najbardziej znanych bułgarskich kurortów. Uważany jest jednocześnie za najpiękniejszy i najchętniej wybierany przez turystów kurort, leżący nad wybrzeżem Morza Czarnego, w spokojnej zatoce południowo-wschodniej Bułgarii. Słoneczny Brzeg to typowo turystyczna wioska, która oferuje przepiękne widoki na Starą Płaninę, piaszczystą plażę o długości 8 km i szerokości 150 m oraz jedno z najpiękniejszych kąpielisk w Europie. Łagodne zejście do morza i rewelacyjny klimat to kolejny atut tego kurortu. Wszystko to powoduje, że wczasy w Słonecznym Brzegu są bardzo chętnie wybierane przez turystów. Bogata infrastruktura turystyczna, mocne zaplecze w postaci licznie występujących restauracji, barów i klubów nocnych. Ograniczony ruch samochodowy i liczne atrakcje dla dzieci, czynią ten kurort jednym z ciekawszych zarówno na wyjazdy rodzinne, jak i obozy młodzieżowe.


ZAKWATEROWANIE:
HOTEL STAR CLUB*** - znajduje się  w południowej części kurortu Słoneczny Brzeg w odległości 250 – 300 m. od morza w dwóch nowoczesnych, zbudowanych w 2013 roku budynkach. Obiekt jest ogrodzony i posiada 24 h ochronę. Do dyspozycji gości w hotelu znajduje się 1 duży basen o wymiarach 18 m. / 9 m.i 2 małe baseny o wymiarach 9 m. / 3,5 m., boisko do gry w siatkówkę i piłkę nożną, duża świetlica, scena przy basenie, restauracja, istnieje możliwość wymiany waluty, a także wykupienia dostępu do internetu, zapewniona jest także opieka medyczna 24 h na dobę. Hotel oferuje przestronne pokoje 2, 3, 4 osobowe i pokoje typu studio – 4, 5, 6 osobowe, wszystkie posiadają klimatyzację, TV, lodówkę, łazienkę z WC i prysznicem oraz balkon. Dodatkowo hotel ma do zaoferowania codziennie bogaty program animacyjny: programy intelektualne, rozrywkowe, sportowe z wykorzystaniem infrastruktury obiektu, dyskoteki z DJ-em, W strefie plażowej nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy, do dyspozycji gości są bezpłatne parasole. Blisko hotelu, na plaży znajduje się dyskoteka „Kakao”


RAMOWY PROGRAM:
Dzień 1
Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, na Węgry (nocny przejazd).
Dzień 2
Przyjazd na Węgry w godz. rannych. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Po zwiedzaniu kolacja, a następnie wyjazd z Budapesztu do Bułgarii (nocny przejazd).
Dzień 3
Około południa przyjazd do Bułgarii do Słonecznego Brzegu. Zakwaterowanie w hotelu, sprawy organizacyjne, Kolacja, nocleg.
Dzień 4 - 11
Wypoczynek i realizacja programu.
Dzień 12
Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie pożegnanie ze Słonecznym Brzegiem Obiad. W godz. popołudniowych wyjazd z Bułgarii, przejazd przez Rumunię na Węgry (nocny przejazd).
Dzień 13
W godzinach rannych przyjazd na Węgry. 9 godzinny pobyt na basenach termalnych w Hajduszoboszlo. Po zabawie kolacja, następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski (nocny przejazd).
Dzień 14
Przyjazd do poszczególnych miast według rozkładu jazdy.


ATRAKCJE:
•    Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem - Wzgórze Zamkowe, Zamek Królewski, Plac Św. Trójcy, Baszta Rybacka, Bazylika Św. Stefana, Parlament, Wzgórze Gellerta
•    9 godzinny pobyt na basenach termalnych w Hajduszoboszlo - na pow. 30 ha znajduje się 13 różnego rodzaju basenów m.in. ze sztucznymi falami, z wodą „szampańską” – musującą, baseny dla dzieci, sportowe, termalne itp. oraz wiele innych
•    Zwiedzanie Nessebaru - zabytkowe, bajeczne miasteczko położone na skalistym półwyspie. Nessebar wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Do dzisiejszych czasów zachowało się wiele starych cerkwi bizantyjskich oraz elementów charakterystycznych dla budownictwa czarnomorskiego. W mieście znajduje się sieć wąskich, krętych uliczek, które stwarzają niepowtarzalny nastrój minionej epoki
•    Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie hotelowym (dla chętnych nauka podstaw pływania), animacje wodne na basenie oraz animacje w hotelu, wyjścia do dyskotek w mieście (dodatkowo płatne), dyskoteki w hotelu, spacery po najbliższej okolicy, turnieje, konkursy z nagrodami, zajęcia rekreacyjne, gry sportowe i zabawy ruchowe na powietrzu, gry i zabawy integracyjne


CENA ZAWIERA:
Transport autokarem o podwyższonym standardzie, zakwaterowanie (9 noclegów w Bułgarii), obowiązkową opłatę klimatyczną w Bułgarii, wyżywienie (All inclusive + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, program animacyjny, sprzęt sportowy i plastyczny, program turystyczno – rekreacyjny, nagrody i upominki


CENA NIE ZAWIERA:
•    Obowiązkowo: 2400 Ft - opłaty za bilety wstępu na Baseny Termalne w Hajduszoboszlo oraz biletów na metro w Budapeszcie, 15 Euro - posiłki podczas podróży (2 obiady - po zwiedzaniu Budapesztu i po pobycie na basenach termalnych w Hajduszoboszlo), wyjazdu z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy)
•    Nieobowiązkowo: wycieczek fakultatywnych (płatne u pilota w dniu przyjazdu)


FAKULTATYWNIE:
•    Wycieczka autokarowa Sozopol - Ropotamo – całodzienna wycieczka połączona z rejsem statkiem po rzece Ropotamo przepływającej przez rezerwat o tej samej nazwie. Podziwiać można unikalne obiekty przyrodnicze: niezwykłe formacje skalne, mokradła i trzęsawiska, chronioną roślinność i ptactwo wodne. Po południu zwiedzanie Sozopola – najstarszego miasta bułgarskiego wybrzeża, położonego na smukłym skalistym cyplu: spacer po starym mieście. zakupy w Burgas – 35 Euro
•    Pobyt w Parku Wodnym Action Aquapark – jeden z najpiękniejszych parków wodnych w Europie wschodniej. Potężne rury wodne, zjeżdżalnie, Kamikadze, sztuczna rzeka ze spływem pontonowym, basen ze sztuczną falą, mini zoo – 17 - 18 Euro

Pobyt w Parku Wodnym Action Aquapark – jeden z najpiękniejszych parków wodnych w Europie wschodniej. Potężne rury wodne, zjeżdżalnie, Kamikadze, sztuczna rzeka ze spływem pontonowym, basen ze sztuczną falą, mini zoo – 18 Euro

UWAGI:

Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste. Wycieczki fakultatywne będą realizowane przy co najmniej 25 osobach chętnych.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wys. 10,00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe zasady dotyczące polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

 

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

 

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest

 

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

 

  • realizacji usług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

 

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

 

Komu możemy przekazać dane?

 

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

 

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

 

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

 

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

 

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

 

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

 

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

 

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

 

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.