Hiszpania – Lloret de Mar + Lazurowe Wybrzeże + Tossa de Mar + Gardaland

 
 
COSTA BRAVA – to hiszpańskie wybrzeże ciągnie się 200 kilometrowym odcinkiem na południe od granicy z Francją do Blanes. Jego nazwa pochodzi od często wiejącego tu, silnego północnego wiatru. Brzeg morza jest w większości stromy i skalisty, przez co trudno dostępny. Liczne zatoki z piaszczystymi plażami zakończone są urwistymi klifami. Sosnowe lasy często dochodzą do samego brzegu morza.

Lloret de Mar to jeden z największych ośrodków turystycznych na Costa Brava. Turyści przybywają tu zwabieni urokiem i różnorodnością piaszczystych plaż, niezliczonej ilości dyskotek, restauracji i sklepów. To miejscowość dla osób pragnących imprez i zabaw. Tu nie można się nudzić!
 
Atrakcje
Całodniowe zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża: Zwiedzanie Księstwa Monako: Pałac Książęcy – siedziba rodu Grimaldich, zmiana warty na Placu Pałacowym (wstęp ok. 4 €-dla chętnych); Katedra Monako – z grobowcami książąt; Muzeum Oceano-graficzne (wstęp ok. 9 €- dla chętnych); luksusowy port jachtowy; tor wyścigowy Formuły 1. Następnie zwiedzimy Monte Carlo ze wspaniałym Grand Casino. Czas wolny - plażowanie i kąpiele w morzu na pięknej plaży Lazurowego Wybrzeża.
Po 9 godzinach przerwy przejedziemy do Cannes, spacer po Alei Gwiazd w okolicy Pałacu Festiwalowego, spacer wzdłuż luk-susowego portu jachtowego oraz uliczkami starego miasta.

Całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland we Włoszech – mnóstwo różnych zjeżdżalni, kolejek naziemnych i pod-ziemnych, dużo szybkich i emocjonujących atrakcji na wodzie, lądzie i w powietrzu
 

 

 

 

     

Wycieczka do Tossa de Mar jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejscowości na Costa Brava.

Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie hotelowym (dla chętnych nauka podstaw pływania), animacje wodne na basenie oraz animacje w hotelu, wyjścia do dyskotek w mieście (dodatkowo płatne), dyskoteki w hotelu, spacery po najbliższej okolicy, turnieje, konkursy z nagrodami, zajęcia rekreacyjne, gry sportowe i zabawy ruchowe na powietrzu, gry i zabawy integracyjne
 
Zakwaterowanie
HOTELE EVENIA HAVAI/MONTEVISTA*** - to 2 siostrzane hotele położone w odległości ok. 70 m od siebie. Znajdują się w cichej dzielnicy mieszkalnej w Lloret de Mar, zaledwie 500-550 metrów od plaży i od centrum miasta, gdzie można będzie znaleźć szeroki wybór restauracji, klubów nocnych, sklepów i supermarketów. Hotele posiadają komfortowe, przytulne pokoje, w pełni wyremontowane w latach 2011/2012 roku, w nowoczesnym stylu i ciepłych kolorach. Wszystkie pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami (wanna/prysznic, suszarka, wc) posiadają balkony i wyposażone są w: indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem – depozyt za wypożyczenie pilota 10,00 Euro, sejf – dodatkowo płatny 5,00 Euro/dzień, telefon, biurko, szafę. Do dyspozycji gości w hotelach znajdują się: recepcja, restauracja, bar, basen, plac zabaw dla dzieci, taras słoneczny, automat z napojami i przekąskami, 2 windy, dyskoteka, niewielką strefę gier. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych jest bezpłatne. Hotele przygotowują codzienny program rozrywkowy dla dzieci i dorosłych. Hotele sieci Evenia są idealnym miejscem na wspaniałe wakacje w najbardziej znanej miejscowości turystycznej na Costa Brava. Tutaj nie można się nudzić! Hotel wymaga wpłaty kaucji w wysokości 15€/dziecko w dniu przyjazdu. Kaucja ta jest zwrotna ostatniego dnia, po oddaniu pokoi jeżeli nie ma w nich żadnych zniszczeń
 
 
Program
 
Dzień 1
Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd przez Niemcy do Francji (nocny przejazd).
 
Dzień 2
W godzinach rannych przyjazd na Lazurowe Wybrzeże - zwiedzanie i plażowanie. Po zwiedzaniu kolacja, a następnie wyjazd do Hiszpanii (nocny przejazd).
 
Dzień 3
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Lloret de Mar, zakwaterowanie, obiad, sprawy organizacyjne, kolacja, nocleg.
 
Dzień 4 - 9
Wypoczynek i realizacja programu.
 
Dzień 10
Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie pożegnanie z Lloret de Mar. Obiad. W godz. popołudniowych wyjazd z Hiszpanii, przejazd przez Francję do Włoch (nocny przejazd).
 
Dzień 11
Przyjazd w okolice Werony. Śniadanie – suchy prowiant. Całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland we Włoszech. Kolacja, a następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski (nocny przejazd).
 
Dzień 12
Przyjazd do poszczególnych miast według rozkładu jazdy.
 
Program fakultatywny
Pobyt w Water Word - miasteczko wodne ze zjeżdżalniami, basenami, jacuzzi. - 25 Euro

Wycieczka do Barcelony: Stadion FC Barcelony - Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny), Katedra Sagrada Familia, Park Guell, pomnik Kolumba, Wzgórze Montjuic, Rambla, Katedra, Placa Sant Jaume, Port, Plac Królewski, budynki Antonio Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo, Spektakl Grających Fontann na Pl. Hiszpańskim – 35 Euro
Wstęp na Stadion Camp Nou - ok. 19 Euro
 

 

 

 

 

 
 
Cena zawiera
Transport autokarem o podwyższonym standardzie, zakwaterowanie (7 noclegów w Hiszpanii), obowiązkową opłatę klimatyczną, wyżywienie (3 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, program animacyjny, sprzęt sportowy i plastyczny, program turystyczno – rekreacyjny, nagrody i upominki
Cena nie zawiera
Obowiązkowo: 60 Euro - opłaty za realizację programu (Wieża Eiffla, metro w Paryżu, Gardaland, dodatkowe posiłki w Paryżu, Hiszpanii, Włoszech), wyjazdu z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy)

Nieobowiązkowo: wycieczek fakultatywnych (płatne u pilota w dniu przyjazdu
 
Uwagi
Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste. Wycieczki fakultatywne będą realizowane przy co najmniej 25 osobach chętnych.
 
27.06 - 08.07
First minute
1 995,00  2 095,00 PLN
 
04.07 - 15.07
First minute
1 995,00  2 095,00 PLN
 
11.07 - 22.07
First minute
1 995,00  2 095,00 PLN
 
18.07 - 29.07
First minute
1 995,00  2 095,00 PLN
 
25.07 - 05.08
First minute
1 995,00  2 095,00 PLN

Rezerwuj