Hiszpania – Santa Susanna + Lazurowe Wybrzeże + Gardaland

SANTA SUSANNA to niewielka miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Costa del Maresme, dziś praktycznie połączona z Malgrat del Mar. Atrakcyjne położenie w pobliżu Barcelony, Calelli, LLoret del Mar czy Blanes. Znaleźć tu można piaszczyste plaże, dobrą bazę do uprawiania sportów wodnych i wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Santa Susana jest świetnym miejscem dla ludzi lubiących bogate życie towarzyskie. Znajduje się tu wiele barów, pubów, klubów i dyskotek. Wszystko to sprawia, że w sezonie jest to miejsce gwarne i tętniące życiem. W pobliżu mieści się park atrakcji dla dzieci Marineland.
 
Atrakcje
Całodniowe zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża: Zwiedzanie Księstwa Monako: Pałac Książęcy – siedziba rodu Grimaldich, zmiana warty na Placu Pałacowym (wstęp ok. 4 €-dla chętnych); Katedra Monako – z grobowcami książąt; Muzeum Oceanograficzne (wstęp ok. 9 €- dla chętnych); luksusowy port jachtowy; tor wyścigowy Formuły 1. Następnie zwiedzimy Monte Carlo ze wspaniałym Grand Casino. Czas wolny - plażowanie i kąpiele w morzu na pięknej plaży Lazurowego Wybrzeża. Po 9 godzinach przerwy przejedziemy do Cannes, spacer po Alei Gwiazd w okolicy Pałacu Festiwalowego, spacer wzdłuż luksusowego portu jachtowego oraz uliczkami starego miasta.

Całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland we Włoszech – mnóstwo różnych zjeżdżalni, kolejek naziemnych i podziemnych, dużo szybkich i emocjonujących atrakcji na wodzie, lądzie i w powietrzu

 
Codzienne plażowanie i kąpiele w morzu, kąpiele w basenie hotelowym (dla chętnych nauka podstaw pływania), animacje wodne na basenie oraz animacje w hotelu, wyjścia do dyskotek w mieście (dodatkowo płatne), spacery po najbliższej okolicy, turnieje, konkursy z nagrodami, zajęcia rekreacyjne, gry sportowe i zabawy ruchowe na powietrzu, gry i zabawy integracyjne
 
Zakwaterowanie
 HOTEL DON ANGEL*** - położony jest na długim, nadmorskim pasażu łączącym Santa Susanne z Malgrat de Mar 150 metrów od plaży. Jest jednym z najlepszych 3* hoteli na wybrzeżu. Z roku na rok jest restaurowany. 2 lata temu hotel kupił duży, przylegający do hotelu teren i zrobił na nim duży, piękny kompleks basenów + boiska do gry w boulle. Oferuje swoim Gościom bardzo duży odkryty basen, wannę z hydromasażem oraz saunę. Atrakcyjnie urządzone pokoje dysponują balkonem. W hotelu Don Angel znajduje się restauracja bufetowa, w której serwowany jest szeroki wybór potraw regionalnych i międzynarodowych. Goście mogą także zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie lub w kafeterii. Hotel Don Angel oferuje swoim Gościom również pokój gier oraz stoły do ping ponga.
 


Program
 Dzień 1
Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd przez Niemcy do Francji (nocny przejazd).
Dzień 2
W godzinach rannych przyjazd na Lazurowe Wybrzeże i zwiedzanie i plażowanie. Po zwiedzaniu kolacja, a następnie wyjazd do Hiszpanii (nocny przejazd).
Dzień 3
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Santa Susanna, zakwaterowanie, obiad, sprawy organizacyjne, kolacja, nocleg.
Dzień 4 - 9
Wypoczynek i realizacja programu.
Dzień 10
Śniadanie, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie pożegnanie Santa Susanny. Obiad. W godz. popołudniowych wyjazd z Hiszpanii, przejazd przez Francję do Włoch (nocny przejazd).
Dzień 11
Przyjazd w okolice Werony. Śniadanie – suchy prowiant. Całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland we Włoszech. Kolacja, a następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski (nocny przejazd).
Dzień 12
Przyjazd do poszczególnych miast według rozkładu jazdy.
 
Program fakultatywny
 Wycieczka do Marinelandu - Marineland to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Delfinarium organizuje pokazy popisów lwów morskich i delfinów. W zoo poznamy 32 gatunki ptaków, pingwinki , lwy morskie, delfiny. W parku wodnym jest mnóstwo basenów , zjeżdżalni i innych atrakcji wodnego szaleństwa – 25 Euro

Wycieczka do Barcelony: Stadion FC Barcelony - Camp Nou (wstęp dodatkowo płatny), Katedra Sagrada Familia, Park Guell, pomnik Kolumba, Wzgórze Montjuic, Rambla, Katedra, Placa Sant Jaume, Port, Plac Królewski, budynki Antonio Gaudiego: Casa Mila i Casa Batllo, Spektakl Grających Fontann na Pl. Hiszpańskim – 35 Euro
Camp Nou - ok 19 Euro
Cena zawiera
Transport autokarem o podwyższonym standardzie, zakwaterowanie (7 noclegów w Hiszpanii), obowiązkową opłatę klimatyczną, wyżywienie (3 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę pedagogiczną, medyczną, ratownika i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, program animacyjny, sprzęt sportowy i plastyczny, program turystyczno – rekreacyjny,
 
Cena nie zawiera
Obowiązkowo: 55 Euro - opłaty za realizację programu (Gardaland, dodatkowe posiłki w Monako, Hiszpanii, Włoszech), wyjazdu z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy)

Nieobowiązkowo: wycieczek fakultatywnych (płatne u pilota w dniu przyjazdu)
Uwagi
Dzieci powinny posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste. Wycieczki fakultatywne będą realizowane przy co najmniej 25 osobach chętnych.

 
18.07 - 29.07
First minute
1 975,00  2 075,00 PLN
 
25.07 - 05.08
First minute
1 975,00  2 075,00 PLN
 

Wydruk oferty